Konkurs Święta Piernikiem Pachnące

2023-12-22

W tym roku po raz kolejny zorganizowaliśmy w naszym Zespole konkurs na najpiękniejszy pierniczek - Święta Pachnące Piernikiem. Pierniki przygotowane przez naszych przedszkolaków oraz uczniów wyglądały przepięknie!

Lista laureatów:
I miejsce: Amelia Ś. - Pszczółki; Jakub Ś. - Sówki; Jakub K. - Liski; Roksana – Sówki; Martyna – Liski; Paulina – Pszczółki; Szymon B. - Sówki;
II miejsce: Helena – Sówki; Maja K. - Liski; Antonina – Sówki;
III miejsce: Karolina M. - Pszczółki; Szymon G. - Liski; Maja N. - Sówki; Marysia – Pszczółki;
Wyróżnienie: Kacper U. - Sówki; Filip U. - Liski; Krzyś – Sówki; Ania B. - Pszczółki; Miłosz – Sówki; Michelle – Sówki; Mikołaj P. - Sówki; Karolina R. - Sówki; Antek P. - Pszczółki; Hania – Liski; Jakub S. - Sówki; Wiktoria – Sówki; Amelka K. - Pszczółki; Rozalia – Liski; Judyta – Pszczółki; Marta – Liski; Amelka P. - Liski; Dominik – Pszczółki; Piotr – Liski; Emilia – Pszczółki.

wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody.