Spotkanie integracyjne na "Grzybówce" (VB)

2018-10-05

Wśród golejowskich lasów znajduje się przepiękny zakątek zwany Grzybówką. Jest to miejsce dobrze znane rybniczanom, choć jak się okazało, nie wszystkim. Odbywają się tam festyny dzielnicowe, zawody sportowe, a także odprawiane są msze święte. Za zgodą Rady Dzielnicy, 4 października uczniowie klasy Vb wraz z rodzicami i wychowawczynią Klaudią Ficek zorganizowali tam spotkanie integracyjne. Pierwszym wyzwaniem jakie czekało uczestników było zebranie chrustu na ognisko. Wszyscy ochoczo ruszyli na poszukiwanie patyków, przy okazji zwiedzając Grzybówkę. Udało nam się  zebrać całkiem sporą ilość opału i mogliśmy rozpalić ognisko. Podczas, gdy ojcowie doglądali ognia, mamusie zajęły się przygotowaniem stołów. Po słodkim poczęstunku rozpoczęły się rozgrywki grupowe, podczas których uczestnicy musieli się wykazać nie tylko zwinnością i szybkością, ale przede wszystkim umiejętnością współpracy. Zarówno dzieci, jak i ich rodzice stanęli na wysokości zadania. Zaciekle walczyli, jednocześnie świetnie się bawiąc. Następnie zgromadziliśmy się wokół ogniska, aby upiec kiełbaski i miło ze sobą porozmawiać. Niespodzianką dla naszych rodziców były występy uczniów. Indywidualnie oraz grupowo przygotowali skecze, przy których widownia płakała ze śmiechu oraz występy wokalne. Wszyscy bardzo dobrze się bawili i na długo pozostanie to spotkanie w naszej pamięci.

Galeria zdjęć - kliknij tutaj