307818

W załączniku znajduje się regulamin oceniania z zachowania obowiązujący w szkole.

150473

W pliku do pobrania znajduje się dokument opisujący fragmenty Wewnątrzszkolnego systemu oceniania. Całość Statutu znajduje się na stronie BIP szkoły.

*** UBEZPIECZENIA NNW UCZNIÓW ***

Szanowni Państwo,

zgodnie z przepisami, szkoła w żaden sposób nie pośredniczy w wyborze polisy od następstw niebezpiecznych wypadków uczniów. Ubezpieczenie dziecka jest prywatną, indywidualną sprawą rodziców i nie jest obowiązkowe.

Na rynku działa wiele firm i przedstawicieli towarzystw ubezpieczeniowych, gdzie możecie Państwo uzyskać wszelkie informacje na temat ubezpieczeń NNW.

Artykuł dotyczący ubezpieczeń pojawił się również na naszym lokalnym portalu rybnik.com.pl - link

Spotkanie z rodzicami uczniów szkoły odbędzie się 12 września 2019 - czwartek o godz. 17:30 (spotkanie ogólne z dyrektorem - sala gimnastyczna, następnie "wywiadówki" w klasach).

Serdecznie zapraszamy.

Wizualizacja

pomysłu stworzenia placu zabaw z grami podwórkowymi

na terenie szkolnego boiska