Czego możemy się nauczyć od starszych? - godzina wychowawcza w Vb

2018-10-26

Taki temat został poruszony na godzinie wychowawczej w klasie Vb 23 października, na której gościł tata naszego ucznia Rafała, pan Bartłomiej Żmudka oraz siostra Agatka. Opowiedział nam o swojej pasji, jaką jest bieganie. Zaprezentował uczniom sprzęt niezbędny do uprawiania tego sportu i brania udziału w bardzo wyczerpujących biegach, np. wielofunkcyjną kamizelkę, silikonowy bidon, czy składane kijki. Ogromne wrażenie zrobiła na uczniach bogata kolekcja medali pana Bartłomieja oraz członków jego rodziny, którzy wraz z nim biorą udział w zawodach. Pokazał nam wiele zdjęć z różnych biegów, również organizowanych dla dzieci. Do tych ostatnich zachęcał naszych uczniów, jako alternatywa do siedzenia przed komputerem. Uprawianie sportu nie tylko wpływa korzystnie na stan naszego zdrowia, ale także może być elementem scalającym rodzinę.

Galeria zdjęć - kliknij tutaj