2019-02-22

Ferie w bibliotece

W czasie ferii zimowych szkoła we współpracy z Powiatową i Miejską Biblioteką- Filia nr 12 organizowała zajęcia dla dzieci. Zajęcia odbywały się w bibliotece przy ul. Rybnickiej, dwa razy w tygodniu: we wtorki i czwartki od 11.00 do 13.00. Temat tegorocznych ferii brzmiał: „Leć z nami  kosmos”. Podczas spotkań dzieci poszerzyły wiadomości o kosmosie, wykonywały różne prace plastyczne i techniczne wykorzystując różne materiały. Dzieci także uczestniczyły w zabawach ruchowych i ruchowych ze śpiewem. Każdy dzień umilony był słodkim poczęstunkiem i soczkiem. Zajęcia i zabawy przebiegały w miłej atmosferze. Dzieci chętnie i pomysłowo wykonywały ciekawe prace związane z tematem. Zajęcia prowadziły panie: Barbara Smyczek i Aleksandra Dudek-Szymura.