2019-10-14

BO NAUCZYCIEL JEST KAPITANEM, CO NA OKRĘCIE DOOKOŁA ŚWIATA PŁYNIE WRAZ Z NAMI PRZEZ SZKOLNE LATA

14 października świętowaliśmy  w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie okazali pamięć i sympatię dla swych nauczycieli wręczając im kwiaty i laurki z życzeniami. O godz. 11.40 odbyła się uroczysta akademia, na której zebrali się odświętnie ubrani uczniowie, nauczyciele i przedstawiciele Rady Rodziców.  Pan Dyrektor i przewodnicząca Rady Rodziców złożyli wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły najserdeczniejsze życzenia. W części artystycznej uczniowie recytowali wiersze o szkole, o  nauczycielach, przedstawili zabawne scenki  oraz  humorystyczny pokaz mody nauczycielskiej. Dziękowali w ten sposób za przekazywaną wiedzę, za okazywane wsparcie i poświęcenie, a także życzyli wiary w sens nauczania, zadowolenia i spełnienia marzeń. Akademia miała także ciekawą oprawę muzyczną oraz taneczną, uczniowie pięknie śpiewali i tańczyli.