Mikołajkowa zbiórka książek

2019-12-06

Po raz pierwszy uczniowie naszej szkoły zaangażowali się w akcję zbierania książek dla dzieci pozostających w  czasie świąt w szpitalach. Stowarzyszenie Otoczka, które patronuje tej i wielu innym akcjom, o których można przeczytać na stronie Stowarzyszenia na facebooku, niesie uśmiech chorym dzieciom. I właśnie ten uśmiech jest wart każdego wysiłku i zaangażowania. Nasi uczniowie odpowiadają na każdy apel i chętnie angażują się w bezinteresowną pomoc. A ta pomoc jest szczególna, bo potrafi wywołać uśmiech na buzi dziecka… Książki zebrane w naszej szkole wolontariusze działający w Stowarzyszeniu przekażą dzieciom zabrzańskich szpitali. Dziękujemy również Natalii Owczorz, która nas do udziału w tej akcji zachęciła, wykonanym przez siebie plakatem.