Świętowanie Dnia Edukacji Narodowej

2018-10-15

Były wzniosłe słowa, ale był też wspólny taniec i wiele radości podczas świętowania Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole. Był kabaret, ale były też poważne śpiewy... Podsumowując niczego nie mogło zabraknąć!

Podczas uroczystej akademii Dyrektor Zespołu wręczył nagrody wyróżniającym się pedagogom oraz pracownikom administracji i obsługi.

Dodatkowym powodem do radości było uhonorowanie pani Teresy Kaczmarczyk nagrodą Prezydenta Miasta Rybnika, natomiast pan Dyrektor Łukasz Widera otrzymał informację o przyznaniu mu nagrody Śląskiego Kuratora Oświaty.

Po akademii pan Dyrektor w towarzystwie pana Krzysztofa Szafrańca - radnego Rady Miasta Rybnika wraz z uczniami dokonali uroczystego posadzenia przed szkołą "dębu wolności" na pamiątkę obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Galeria zdjęć - kliknij tutaj