Mikołajkowe The Voice of Ochojec

2022-12-19

6 grudnia to dla wszystkich dzień Świętego Mikołaja. Również dla nas – społeczności Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 3 w Rybniku. Święty Mikołaj odwiedził nas w tym roku zarówno w klasach, przedszkolu jak i na sali gimnastycznej. Ukochany Święty obdarował nas słodkościami, a my ugościliśmy go szerokim uśmiechem oraz piosenką! Przedszkolaki oraz młodsi uczniowie zaśpiewali przygotowane przez siebie utwory w kameralnym gronie, natomiast na sali gimnastycznej odbywał się konkurs piosenki The Voice of Ochojec – edycja świąteczna. Uczniowie przygotowali różne utwory świąteczne. Wszyscy świetnie się prezentowali, a poziom wykonania przygotowanych przez nich kompozycji był bardzo wysoki. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z tego wydarzenia.