Native Speaker w każdej szkole

2023-05-31

Informacje dot. warszatów w ramach spotkania NATIVE SPEAKER w każdej szkole

W ramach inicjatywy stworzonej przez szkołę angielskiego online Tutlo, uczniowie naszej szkoły będą mogli skorzystać z niepowtarzalnej okazji, by przełamać barierę językową i rozwinąć swoje kompetencje językowe.
W czerwcu w naszej szkole odbędą się warsztaty na żywo i online z języka angielskiego z native speakerem dla uczniów z klas III - VIII.

Kontynuacją projektu są trzy bezpłatne lekcje z native speakerem do odbycia na platformie Tutlo. Szkoła Tutlo przekaże również stypendia, które zostanie przyznane wybranym przez Dyrekcję i grono pedagogiczne uczniom.

Wszystkie szczegóły akcji znają Państwo na stronie  https://hello.tutlo.com/ns-w-kazdej-szkole

Szkoła językowa TUTLO zachęca do zgłoszenia dziecka do udziału w akcji pod hasłem "Zgłoś dziecko i otwórz mu drzwi do rozwoju językowego!"