Wielkanocne aktywności i konkursy

2024-04-09

Czas Wielkiego Postu w naszym Zespole Szkolno – Przedszkolnym upłynął pod znakiem przygotowań do tego wspaniałego wydarzenia, jakim jest Wielkanoc. Członkowie Samorządu Uczniowskiego, wolontariusze oraz nauczyciele zorganizowali konkurs na najpiękniejszą palmę i ozdobę wielkanocną. Każda klasa przygotowała również ozdoby świąteczne w ramach Ligi Zadaniowej. Spłynęło do nas mnóstwo prac konkursowych – bardzo dziękujemy za zaangażowanie wszystkim uczestnikom. Otrzymali oni nagrody oraz dyplomy. Prace konkursowe zostały sprzedane w kościele p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej w Ochojcu 23 i 24 marca przez naszych szkolnych wolontariuszy. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do wsparcia naszej akcji a księdzu proboszczowi za okazane zrozumienie i przychylność. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na potrzeby uczniów naszego Zespołu.