Konkurs “Matematyczna gra planszowa”

2024-04-29

Kilku uczniów naszej szkoły wzięło udział w interesującym konkursie matematyczno-plastycznym o nazwie “Matematyczna gra planszowa”. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Fundację Na Rzecz Ochrony Dóbr Kultury w Rybniku. Cieszymy się, że nasi uczniowie wzięli w nim udział, promując jednocześnie rozrywkę, jaką są gry planszowe. Niektórzy uczniowie przygotowali wyjątkowe gry planszowe, które zasłużyły na wyróżnienie. Ich kreatywność i zaangażowanie zostały docenione przez jury konkursowe. Niezależnie od wyników, wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy za udział. Dzięki takim inicjatywom nasza szkoła staje się miejscem, gdzie rozwijają się nie tylko umiejętności matematyczne, ale także kreatywność i pasja.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom udziału w konkursie i życzymy dalszych sukcesów!