Spotkanie z policjantami

2019-11-04

Dnia 4.11. nasze przedszkole odwiedzili bardzo mili goście. Rodzice- Policjanci jednego
z naszych wychowanków. Przybliżyli nam zawód pracy Policjanta. Dzieci dowiedziały się na czym polega praca Policjanta, zobaczyły jak wygląda mundur i podstawowe wyposażenie. Ale nasi goście nie przyszli sami ponieważ był z Nimi, Sznupek maskotka śląskiej Policji, która wywołała uśmiech na twarzach najmłodszych. Dzieci przypomniały sobie podstawowe zasady ruchu drogowego, jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię.  Dostaliśmy drobne upominki i zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia.Spotkanie upłynęło w sympatycznej i miłej atmosferze. Praca Policjanta jest bardzo trudna i niebezpieczna. Bardzo dziękujemy za te ciekawe odwiedziny!!!