Szanowni rodzice,

Na obecnej stronie znajdą Państwo najważniejsze informacje dotyczące nauczania zdalnego w przedszkolu w okresie od 29 marca 2021.

W linkach poniżej znajdą Państwo materiały przygotowywane przez naszych nauczycieli przedszkola w ramach zajęć zdalnych. Karty pracy przygotowywane dla dzieci

• obejmują podstawę programową
  • nawiązują do książek, w których pracują Państwa dzieci podczas zajęć w przedszkolu
  • zawierają dodatkowe, ciekawe formy pracy, linki do filmików oraz zadań multimedialnych.

Mam ogromną nadzieję, że w miarę naszych możliwości będziemy mogli wesprzeć Państwa dzieci oraz Państwa, w tym trudnym czasie nauczania zdalnego w przedszkolu.

Poniżej przedstawiam najważniejsze informacje dotyczące okresu zdalnej nauki w naszym przedszkolu.

Pozostaję do Państwa dyspozycji.

Pozdrawiam,

Michał Idziaczyk

Wicedyrektor ds. przedszkola

Informacje w przygotowaniu

Informacje w przygotowaniu...

Informacje w przygotowaniu ...

Przypominamy Państwu naszą zeszłoroczną akcję "Czytamy najmłodszym", w powstanie której zaangażowało się wielu wspaniałych ludzi związanych z naszym przedszkolem, dzielnicą i nami!

Poniżej znajdują się linki do filmów nagranych przez naszych przyjaciół. Filmów, które przedstawiają wspaniałe bajki, przypowieści oraz wiersze. Zapraszamy do skorzystania z zasobów naszej strony na kanale Youtube.

Film 1

Film 2

Film 3

Film 4

Film 5

Film 6

Film 7

Film 8

Film 9

Film 10

Film 11

Film 12

Film 13

Film 14

Film 15

Film 16

Film 17

Film 18

Zapraszamy do obejrzenia filmu instruktażowego dotyczącego pracy na aplikacji TEAMS.