Noworoczne Spotkanie Rodziny Szkół im. Jana Pawła II

2019-01-24

Noworoczne Spotkanie Rodziny Szkół im. Jana Pawła II

Tradycyjnie jak co roku odbyło się w styczniu Noworoczne Spotkanie Rodziny Szkół im. Jana Pawła II. Miało ono miejsce 24 stycznia w Szkole Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Wodzisławiu Śląskim. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Krzysztof Rożek, Jan Pifczyk oraz Paweł Szymura. Najpierw uczestniczyliśmy we Mszy Św. sprawowanej przez biskupa Marka Szkudło. Następnie w Wodzisławskim Centrum Kultury uczestnicy spotkania obejrzeli piękne przedstawienie Jasełek, po czym udaliśmy się wszyscy do Szkoły Podstawowej nr 3, gdzie została poświęcona pamiątkowa tablica z wizerunkiem Patrona na  ścianie frontowej odnowionego budynku szkoły. Po oficjalnych uroczystościach spędziliśmy bardzo miło czas goszczeni przez gospodarzy czyli nauczycieli i uczniów Szkoły Podstawowej nr 3. Mimo siarczystego mrozu, jaki szczypał w uszy tego dnia, wracaliśmy do domu uśmiechnięci i ubogaceni radosnymi przeżyciami Noworocznego Spotkania.