2020-05-22

Samorząd Uczniowski pragnie podzielić się z Wami wspaniałą nowiną, że zostaliśmy zakwalifikowani do projektu “PROjektujeMY, czyli szkolna przestrzeń okiem uczniów” organizowanego przez Społeczną Szkołę Podstawową z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jerzego Kukuczki w Rybniku. Projekt jest finansowany przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego. Zakwalifikowaliśmy się do projektu na pierwszym miejscu i otrzymamy 3000 zł na modernizację pomieszczenia dla nas uczniów, w którym będą mogły się odbywać spotkania samorządu, zajęcia dodatkowe lub po prostu będzie można odpocząć od szkolnego gwaru. Chcieliśmy bardzo podziękować Panom Dyrektorowi i Wicedyrektorowi oraz Opiekunowi samorządu za przychylność dla naszych pomysłów, okazane wsparcie i pomoc przy nakręceniu filmu zgłaszającego naszą ekipę do konkursu. Zachęcamy do jego obejrzenia!