Dzień Dziecka w klasie III - wirtualnie

2020-06-01

Dziś Dzień Dziecka!!!

Z tej okazji nauczycielki- wychowawczyni klasy III- Pani Magdalena Chmielewska   oraz Pani Jagoda Wypyszyńska- wychowawczyni klasy III z SP140 w Warszawie postanowiły zorganizować niezwykłe spotkanie w ramach programu "Zaproś mnie na swoją lekcję".

Od początku roku klasa III z SP140 w Warszawie i klasa III ZSPnr 3 w Rybniku co miesiąc pisały do siebie listy (dobrali się w pary i wymieniali ciekawostkami, przeżyciami, uczuciami) w ramach innowacji pedagogicznej "Zapach papeterii lepszy niż dźwięk smartfona". Niestety pandemia przerwała możliwość korespondowania dlatego panie postanowiły "zapoznać" dzieci ze sobą  Zrobiły dzisiaj spotkanie on-line na 43 osoby! Dzieci miały okazję poznać się i zobaczyć na ekranie monitora.

Po wirtualnych buziakach i uśmiechach Magdalena Chmielewska pokazała dzieciakom, jak zrobić lava lampkę, a z Panią Jagodą Wypyszyńską dzieciaki przygotowały ciecz nienewtonowską!

Wprawdzie założenie innowacji było nieco inne, jednak potrzeba kontynuowania znajomości była bardzo duża, stąd zrodził się pomysł takiego spotkania.

link do zdjęć: https://photos.app.goo.gl/6jSKqMS7aavZC4Gr6