Konkurs z okazji Dnia Języków Obcych

2020-10-15

Konkurs z okazji Dnia Języków Obcych

W dniu 25.09 w naszej szkole odbyły się obchody Dnia Języków Obcych. Z tej okazji zostały zorganizowane dwa konkursy. Pierwszy dla klas I-IV pod hasłem: "Jak Cię widzą tak Cię piszą". Uczniowie przygotowywali plakat przedstawiający człowieka w tradycyjnym stroju związanym z konkretnym państwem. Zwyciężyła klasa II.

Klasy V-VIII brały udział w konkursie: "Mówisz, masz!" Uczniowie przygotowali plakaty z najbardziej przydatnymi zwrotami z wylosowanego wcześniej kraju. W tej konkurencji wygrała praca klasy VII A.

Został również zorganizowany konkurs "The Memes of Ochojec", którego tematyką były polskie i zagraniczne obyczaje i tradycje. Laureatką została uczennica klasy VII A - Wiktoria. Gratulujemy!