2024-06-02
WYRÓWNANY PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI Gier i zabaw klas II, III i IV w ramach Igrzysk Dzieci 2023/24.
W zawodach wystartowały drużyny: Szkoły Podstawowej nr 15 z Raciborza, Szkoły Podstawowej nr 16 z Wodzisławia oraz Szkoły Podstawowej nr 37 z Rybnika-Ochojca.
Po rozegraniu wszystkich konkurencji okazało się, że:
wszystkie trzy szkoły uzyskały tę samą ilość punktów - po 19 pkt.
każda ze szkół wygrała też po pięć konkurencji.

Ostatecznie do Finału Wojewódzkiego awansowała Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Sportowymi z Raciborza, której serdecznie gratulujemy.
Dziękuję uczniom, którzy reprezentowali Szkołę Podstawową nr 37 z Rybnika-Ochojca za ogromne serce i wspaniałą rywalizację w duchu Fair Play.
Przegraliśmy zawody po wspaniałej walce. Życzymy SP 15 z Raciborza sukcesu w Finale Wojewódzkim.