XXIV Wojewódzki Konkurs biblijny - etap rejonowy

2018-11-23

XXIV Wojewódzki Konkurs Biblijny - etap rejonowy

22 listopada 2018 roku mieliśmy zaszczyt goszczenia w naszej szkole 45 uczniów ze szkół podstawowych Rybnika  - zwycięzców szkolnego etapu XXIV Konkursu Biblijnego, który odbywał się 25 października. Uczniowie ci przyjechali wraz ze swoimi opiekunami, by wziąć udział w etapie rejonowym konkursu, którego w tym roku byliśmy gospodarzami. Naszą szkołę reprezentowali: Ksawery z klasy VII oraz Zosia i Zuzia z klas VIII.

Zwycięzcą etapu został Tymoteusz Chełstowski z Zespołu Szkół Urszulańskich (opiekun ks. dr Witold Psurek), II miejsce zajęła Aleksandra Jarzyna z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 11 (op. mgr Zofia Matuszczyk), natomiast III miejsce Aleksandra Pander ze Szkoły Podstawowej nr 34 (op. Izabela Sipko).

Galeria zdjęć - kliknij tutaj.