Życzenia na „Majówkę” z pozytywnym przesłaniem „Wszystko będzie dobrze!”

2020-04-30

Życzenia na „Majówkę” z pozytywnym przesłaniem „Wszystko będzie dobrze!”

Tym razem wszystkim uczniom i przedszkolakom z Rybnika i z całej Polski, nauczycielom, dyrektorom, rodzicom i wszystkim, którzy od prawie dwóch miesięcy realizują nowy wymiar edukacji - nauczania na odległość – społeczność Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 pragnie życzyć, poza zdrowiem oczywiście, spokojnej, szczęśliwej, rodzinnej, radosnej, świątecznej i pogodnej "majówki". Życzmy sobie nawzajem szybkiego powrotu do szkolnych ławek i relacji, które w edukacji są najważniejsze!

W ramach akcji powstał ze zdjęć film opublikowany na stronie internetowej. Inicjatywa została dostrzeżona przez lokalne media (portal informacyjny www.rybnik.dlawas.info).

Przygotowany przez uczniów film oraz inne informacje o naszych akcjach - kliknij tutaj.